Amosando publicacións coa etiqueta Resultados futbol. Amosar todas as publicacións
Amosando publicacións coa etiqueta Resultados futbol. Amosar todas as publicacións

20 de ago. de 2011

Novo amistoso en 1ª Autonómica: Mondoñedo 1 - Lourenzá 3. Adrián Alfonso, cedido ó Mondoñedo.

Bo partido o realizado no día de onte venres en Mondoñedo co resultado final de 1 a 3.
Descanso:0-2. Reapareceu despois do seu período vacacional Iván Recalde.
Goles: Marcos (2) - Recalde (1).
Na portería do Mondoñedo estivo o noso gardameta Adrián Alfonso; que se irá cedido para poder disfrutar de máis minutos ata o mes de xuño, salvo que xurda un contratempo e teña que reincorporarse de novo esta temporada.




27 de mar. de 2011

Final 1ª Autonómica: Burela 1, Lourenzá 1.

Final na Marosa con empate a 1. Un Burela que foi superior ó principio do encontro, pero a medida que foi transcurrindo o partido os rapaces de Segundo xogaron mellor e tiveron as mellores ocasións.
Gol empate : Recalde. (Minuto 20 da segunda parte). A afición laurentina coma sempre, de 10.

19 de mar. de 2011

Final Copa fútbol 7 ALEVÍN: LOURENZÁ, CAMPIÓN. GRANDES!!!

O equipo ALEVÍN de Fútbol 7 acaba de proclamarse no estadio Martínez Otero de Foz  CAMPIÓN DE COPA DA MARIÑA despois de doblegar á S.D. Burela na final disputada esta mañá.
Resultado Final: Lourenzá 6, Burela 3. Descanso (Lourenzá 3, Burela 1).
Formación Titular da xesta heroica:
Hugo, Luís, J.Antonio, Manu Vázquez, Pablo López, Paulo, Manu Noceda.
Tamén xogaron: Aksay, Marcos, Iñaki, Pablo Irimia, Manuel.
Goles: Aksay(4), Luís(1), Manu Noceda(1).
Noraboa!!!

13 de mar. de 2011

Resultados e Clasificación 1ª Autonómica - Fútbol

CD Santaballés4 - 0ED Lourenzá
13/0316:30CP Calasancio3 - 3AD Bóveda CF
13/0316:30Iberia CF1 - 1SDC Cabreiros
13/0316:30CD Brollón0 - 2UD Folgueiro
13/0316:30SD Burela1 - 2Taboada CF
13/0316:30SD Valadouro1 - 0Atlético Escairón
13/0317:00SCD Milagrosa1 - 1CF Riotorto
13/0317:00UD Pastoricense1 - 1Ferreira CF
13/0318:00SD Chantada1 - 0Ribadeo FC


PosEquipoPtosJuGaEmPeGFGC
1SD Chantada652721246416
2Ribadeo FC452713684024
3SD Burela452712963525
4UD Pastoricense422711973326
5Taboada CF4127125105236
6SCD Milagrosa4127101163934
7ED Lourenzá402711794239
8AD Bóveda CF402711793237
9Ferreira CF382610883941
10SDC Cabreiros36279993749
11Iberia CF352798103337
12CF Riotorto342797113845
13SD Valadouro302786131927
14UD Folgueiro2927611102336
15CD Brollón272683153347
16CP Calasancio272769122940
17Atlético Escairón262775153342
18CD Santaballés232772182747

Vídeo da Exhibición das Subcampionas Provinciais de Patinaxe